Timing v kabelce

V dnešním světě, každý den, každý z nás, otevře ráno oči s tím, že už někam spěchá. Ať už je to ráno do práce, na nákup, do školy, nebo si jen tak zacvičit. Proto by jsme se měli zamýšlet nad výběrem kabelky, batohu, tašky na laptop nebo cestovky tak, aby nám tyto nezbytnosti pomáhaly v úspoře času. Čím většího a složitějšího pomocníka na cestách máte, tím více chaosu uvnitř! Náš tip?

Každá kapsa uvnitř kabelky by měla mít svůj řád. To co se nevejde do kapes, můžete nahradit produktem od nás. Například pestře zbarvená klíčenka se bude snáze hledat uvnitř kabelky, to Vám ušetří čas. Rozsypané mince na dně kabelky? Žádný problém je udržet hezky pohromadě v pouzdru. Plno slevových kartiček zase uklidí dokladovka.

Také bychom se měli zamyslet nad zbytečnostmi co uvnitř nosíme a výjimkou není ani peněženka. Staré účtenky, zapomenuté upomínky na útržku papíru, pro nás zbytečné vizitky. To vše zdržuje při hledání hotovosti, nebo klubové karty. A když už tohle všechno neděláme pro úsporu času, dělejte to pro sebe, pro svou páteř. Protože bohužel nejlepší způsob jak nenosit těžkou tašku, je nenosit těžkou tašku! Lehčí zatížení klade menší nároky na její nositele a minimalizuje změny v držení krku a páteře.

 

Autorkou textu je Jana, Art director se zájmem o cestování, dobré jídlo, hudbu a dobrodružství.