Přemýšlíme o věcech jinak

krabice-kabelka

krabice-kabelka

S našimi koženými produkty dostanete vždy něco navíc. Pošleme je k Vám se vší pečlivostí zdobně zabalené v 100 % recyklovatelném obalu, takže pokud kupujete náš výrobek třeba jako dárek, můžete jej předat tak, jak k Vám přijde a už nemusíte myslet na nic jiného. Uvnitř pokaždé najdete maličkost pro radost jako poděkování za Váš nákup.

Všechny naše papírové obaly jsou získané z odpovědné těžby dřeva, aby se udržela rovnováha na naší Zemi, bez zbytečného plastu, bez zbytečných vrstev, které by zatěžovali výrobu, dopravu a tím i celou ekologii.

A pozor, krabice nepatří do koše! Může Vám skvěle posloužit na uložení věcí v domácnosti, stačí ji zdobně polepit obrázky, provázky, květinami, čímkoliv Vás napadne a vykouzlit tak stylovou dekoraci do domu. Vašim dětem zase udělá radost, když na krabici společně nakreslíte kulisy domova pro panenky nebo garáže pro autíčka či maštal pro koníčky. Pro rodinou zábavu doporučujeme z kartonové krabice vystřihnout masky, namalovat dráhu pro závody autíček a užít si skvělou hru. Fantazii se meze nekladou, stačí o věcech přemýšlet jinak. Já to tak dělám už dlouho a můžu říct, vyplatí se to 🙂

 

⊗ S přátelským pozdravem Jiřina, vedoucí výdeje a exportu objednávek