Peněženka mého srdce – jak ji poznat?

Správný výběr peněženky nemusí být hračka, o tom víme své. Ale když vyberete pečlivě a správně, je to celoživotní rozhodnutí.

Pro dlouhodobou spokojenost je potřeba vybrat peněženku, která odpovídá Vaším každodenním potřebám. Je nutné si položit několik otázek:

  • Kolik chci s sebou denně nosit karet?

Nosit u sebe pořád všechny karty, které nám obchody nabízejí, není nutné. Posledním trendem jsou takzvané SLIM peněženky. Tenká peněženka Vám přinese mnoho benefitů-budete si v ní často uklízet, takže nebude nosit například zbytečnou účtenku z potravin celé měsíce.  Vejde se všude, třeba do kapsy obleku nebo do psaníčka. SLIM peněženka Vám zaručí, že v ní budete mít jen ty nejdůležitější karty. Karty, které využijete méně často než jednou v měsíci, nechte raději doma v extra pouzdru na doklady, nebo využijte moderních aplikací, kam si všechny karty můžete nahrát do svého chytrého telefonu

  • Potřebuji mít kapsu na drobné?

V peněžence by se mělo nosit jen pár kusů mincí. Přeplněná kapsa na drobné všeobecně zatěžuje peněženku. Ideální by však bylo nechat drobné v přihrádce v autě, v kapse u kalhot nebo nechávat větší spropitné. Pocítí to i Vaše ramena, protože každý gram se počítá a Vy můžete tak přispět správnému držení těla.

  • Chci peněženku nosit v kapse kalhot nebo v tašce?

Peněženky trpí v kapse. Během sezení na ní působí velký tlak, který má za následek větší vytahání kůže, než je žádoucí a větší zátěž na šité a lepené spoje. Takže pokud se chcete k peněžence chovat ohleduplně, je lepší peněženku nosit v tašce nebo v kapse bundy a saka.

  • Musím mít k nějakým dokladům rychlý přístup?

Extra kapsa z vrchu peněženky pro rychlý přístup k dokladům je skvělým pomocníkem během hektického pracovního dne. Např. pro kartu s čipem do práce si rychle sáhnete během zlomku sekundy a budete mít více času na svou přípravu.

  • Ach ty barvy, ale kterou?

Černá peněženka je klasika. Ale není to trochu nuda? Současným trendem jsou hnědé a šedé odstíny broušené kůže, které časem získají svou originální patinu jako svědectví Vašeho denního života a které jsou tak neodolatelné!

 

Ať už od peněženky čekáte cokoliv, vybírejte vždy především srdcem. Peněženka je s Vámi pokaždé, když jdete ven, díváte se na ní několikrát denně a měla by Vám být milá na duši. Protože jen pak budete mít dobrý pocit.

#MilujemeKuzi   #Peněženka #DotkniSeKuze