Kabelka pro ty nejdůležitější. Pro maminky!

Zamýšleli jste se někdy nad tím, co mají všechny maminky společného? My ano! Velké množství věcí, co musí mít s sebou na cestách ať už do parku, nebo při letu letadlem. A ani při roli matky nemusíme rezignovat na krásnou stylovou kabelku k nevzhledné přebalovací tašce, jen pro to, že už uvnitř nenosíme jen klíče, mobil a peněženku.

Nehledě na to, že dobře vybraná kožená kabelka se Vám stane společníkem na hodně dlouhou dobu a právě proto by se Vám měla i líbit. Proto vám nabízíme široký výběr velkých, pestrých, moderních kabelek, které budou uvnitř díky praktičnosti splňovat svůj úkol.

V našem obchodu jsme si plně vědomi, že kabelka pro maminky musí splňovat mnoho funkcí. Nesmí chybět postranní kapsy, všité organizéry, ramenní řemeny. Některé z našich kabelek mají uvnitř vyjímatelné kapsy, které by vám mohly oddělovat hygienické potřeby od jídla.Taková kvalitní kabelka může oživit starý kočárek, nebo s vámi zůstat i poté, co Vaše ratolesti povyrostou. Vyzkoušejte třeba naší větší kabelku, do které dáte vše potřebné a můžete ji zavěsit na řídítka kočárku, nebo šikovný batoh , který se rychle změní na kabelku přes rameno.

 

Autorkou textu je Jana, Art Director se zájmem o cestování, hudbu, dobré jídlo a dobrodružství.