Kolik kabelek je tak akorát?

Správnou odpověď vidí každá z nás asi jinak. Na jedné straně jsou ženy s jednou univerzální kabelkou na celé desetiletí pro všechny příležitosti a na straně druhé jsou módní fanatičky s celou místností plnou kabelek a jiných doplňků.

Ani jeden z těchto případů není zdravý pro náš spokojený stav mysli. Důležité je si udělat občas radost a cítít se dobře. Zasloužíme si to. Abychom se ale vyhnuli nesmyslnému plýtvání, je důležité volit kvalitní kabelky, které nám vydrží xx sezon.

V šatníku každé ženy by neměla chybět základní černá kabelka, která pohodlně schová desky ve velikosti A4. Takovou kabelku využijete při vyřízení úředních záležitostí, do práce či do školy, měla by se hodit k sukni i k jeansům. Nepostradatelným pomocníkem by měl být připínací dlouhý popruh pro nošení na ramenu. Například naše jednoduchá kabelka z kůže toto vše splňuje https://milujemekuzi.cz/product/kabelka-damska-cerna/.

Další taška, kterou musíte mít je barevná letní kabelka na procházku, na večerní víno i do divadla. Měla byste do ní pohodlně ukrýt mobil, peněženku, rtěnku a další drobnosti, bez kterých nelze odejít z domu. V létě vynikají světlé barvy. Mrkněte třeba na naši světle růžovou kabelku, která se hodí ke každé barvě a přitom vypadá něžně https://milujemekuzi.cz/product/kabelka-025-ruzova/ .

Tyto typy kabelek jsou opravdu stěžejní, ale na dlouhý výlet vlakem to opravdu není. Pro tyto chvíle využijete nejlépe batoh. Kožené batohy mají oproti látkovým tu výhodu, že jsou nepromokavé. Takže za jakéhokoliv počasí ochrání Vaše věci před vlivy počasí. Batoh by mělo být lehký a musí mít více kapes na uspořádání věcí v něm. Já osobně nosím nejradši tento : https://milujemekuzi.cz/product/batoh-sedy/ . Hodí se do města na kolo i na venkov za turistikou.

Nezapomeňte být ženami, buďte rozpustilé a mějte rádi sebe samé, protože všechny jsme úžasné a zasloužíme si to jen nejlepší.

A jaká kabelka nesmí chybět Vám nebo bez které se obejdete? Napište nám 🙂