Jen kůže a nic víc

Jen kůže. Nic víc. Takto málo stačí, abyste vyrobili ten nejkvalitnější opasek. Žádné lepené vrstvy, žádný lisovaný materiál, žádné náhražky. Jen jediný pruh kůže a kovová spona.

Opasek již dlouho není jen funkční pomocník, ale především módní doplněk a každodenní společník. Kalhoty denně měníme, ale pásek necháváme stejný. Proto Vám v našem obchodě  nabízíme opasky a spony v decentním stylu, který se hodí ke každým kalhotům, stejně pro dámy jako pro pány.

„Nejprodávanější spony jsou stříbrné a hranaté. Lidé je milují. Větší přezky jsou vhodné do jeansů, drobné spony pak k oblekům. Nikdy nešlápnete vedle s černou sponou, tu můžete nosit v obou případech. Neobyčejně stylově působí kombinace hnědého pásku a bot k modrému oblečení, zejména pak k modré košili.

S koženým páskem nikdy nešlápnete vedle. Vydrží Vám celý život. Standardně má každý opasek 4-6 dírek pro polohování dle potřeby. Razantnější zkracování doporučujeme provádět vždy pod přezkou. Po odšroubování přezky ustřihnete požadovaný kus kůže. Pak už jen stačí kleštěmi vyrazit dírku a sponu pořádně a pevně zašroubovat. Pozor, zde platí, že méně je někdy více. Velký ustříhnutý kus už nikdy nevrátíte. V níže přidaném videu se můžete podívat, jak se přezka přidělává k opasku. (Kleště na pásky naleznete v každém běžném hobby marketu).

Video zde: připevnění spony na pásek

Pravý kožený opasek snese i více pouzder zavěšených , jako například pouzdra na brýle, na zapalovač a cigarety, na mobil i na švýcarský kapesní nůž.

Video zde: Dírkování opasku